Profesyonel SEO Fiyatlarımız

E-Ticaret Profesyonel SEO

650 TL  / Ay

Aylık 650 TL ödersiniz.
Yükselme Garantisi

E-Ticaret sitenizi profesyonel SEO çalışmalarımızla bulunduğunuz konumdan en iyi konuma getiriyoruz. Üstelik yükselme garantisi veriyoruz.

12 Aylık Hizmet Süresi

12 ay boyunca e-ticaret sitenizi bize emanet ederek indirim kazanabilirsiniz. E-Ticaret Profesyonel SEO Hizmet'inde web siteniz analiz edilerek minimum üç ay olmak üzere çalışmalara başlanır, 12 aylık anlaşmalarda zamana yayılarak tüm sektörlerde web sitenizin yükselmesi sağlanır.

Sınırsız Anahtar Kelime

E-Ticaret siteniz için anahtar kelime araştırma analizi yaparak hedef kitlenizi belirler,z ve bu hedef kitle üzerine eticaret sitenize seo çalışması yaparak yükselmenizi sağlarız.

Aylık Raporlama

İster proje yönetim panelimizden aktif olarak anlık rapor alın,ister aylık gelen raporlamayı bekleyin özgürsünüz! Çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilirsiniz.

Rekabet Analizi

E-Ticaret SEO hizmetinde en önemli etkendir potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en iyi yolu rakiplerinizi takibe alarak onlardan daha iyi bir strateji ile önlerine geçmektir. Biz gerekli araçlarımızla sizin için profesyonel bir şekilde yapıyor ve sitenizi buna göre yapılandırıyoruz.

Link İnşaası

Bir çok eticaret sitesinin yaşadığı en büyük sorunlardan birisidir. E-Ticaret sitenizin link kurgusu doğru yapılandırılmadığı için içerik stratejileri ile birlikte web siteniz karmaşık bir yapıya bürünür. Oysaki başta bilinçli ilerleme ile herşey mükemmel olabilir. Biz sizin için tüm analizleri yapıp link inşaanızı baştan kurguluyoruz.

Backlink Analizi

Backlink analizi ile Anti SEO kapsamında yapılan link çalışmalarınızı kontrol altına alınır.Rakiplerinize göredeğerlendirmeleri yapılıp,düzenli olarak 4000’e yakın backlink alınmaktadır.

10 Aşamalı SEO

10 aşamalı SEO hizmeti MFB Yazılım'ın SEO hizmet alan müşterilerine sunduğu özel bir hizmettir. 10 SEO kuralına göre web siteniz tamamen dizayn edilir.

Teknik Destek

Web sitenizin kodsal sorunlarında müdahale edilmeden destek imkanı vermekteyiz ayrıca ticket ,mail ve telefon ile çalışmalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anlaşma Sınırlaması

Alacağınız anahtar kelime hizmetinin başka bir firmaya verilmeyeceğine dair sınırlamadır.Ek ücrete tabidir.

Ürün Bazlı SEO

Ürün bazlı seo sayesinde e-ticaret siteniz tamamen site içi optimizasyona tabi tutulur. Ürünlerinizi arama motorlarında üst sıralarda görebilemeniz mümkün hale getirilir.

Sem Desteği

SEM desteği sayesinde reklamlarınız kontrol altında tutulur böylece kaliteli reklam yüksek trafik ve müşteriyle karşı karşıya kalırsnız.

Aşağıdan Sık Sorulan Soruları görebilir kafanızda oluşan soru işaretlerini giderebilirsiniz. Dilerseniz soru sor bölümünde sorularınızı ileterek cevaplanmasını sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

E-Ticaret SEO Paketi hakkında bilgi verir misiniz?

E-Ticaret SEO hizmeti web sitenizin gelirlerini ve sıralamasını yükseltme odaklı olarak tasarlanmıştır.Profesyonel bir şekilde oluşturulan bu SEO hizmeti belirli bir plan dahilinde sizlere sunulur ve 12 aylık zaman diliminde en iyi duruma getirerek bizden önceki verilerinizle bizden sonraki verilerinizle karşılaştırılır.Bu çalışma %77'lik artış oranı olarak gözle görülür biçimde kanıtlanmıştır.

Neden 12 ay hizmet ?

E-Ticaret siteleri ticaret bazlı olduğu için ve büyük yapılara sahip olduğundan tam olarak SEO işleminin kusursuz işlemesi için 12 aylık anlaşmalar dahilinde işleme alınmaktadır. Böylece verimlilik hiç düşmeden tüm sıralamalarda yükseltilmektedir.

E-Ticaret sitesine ne gibi bir makale desteği sunabilirsiniz ki ?

Ülkemizde eticaret sitelerinde blog yapılanması pek yaygın değildir biz eticaret sitesi olan bloglar için anahtar kelimelerde makale desteği olmayan bloglar için farklı sitelerde SEO uyumlu makale ile tanıtımlarını yapmaktayız. Bu makalelerin hepsi özgündür.

Ürün bazlı SEO nedir ?

Ürün bazlı SEO hizmeti ürünlerinizi benzersiz şekilde anahtar kelimelerinize göre dizayn etmektedir. Böylece ürün bazlı olarak sıralamalarda yükselmeniz sağlanır.

SEM Desteği nedir ?

SEM desteği ülkemizde her ne kadar Google adwords hesabı olarak algılansa da sadece Google reklamlarını değil sosyal ağlardaki reklamlarınıda kontrol altına alınarak minimum bütçe ile maksimum kar hedeflenir. Böylece SEO çalışmanız ile SEM hizmetiniz kontrollü şekilde ilerler. 

Sektör rakip analizi ne işe yarıyor ?

Sektör & rakip analizleri bildirilen anahtar kelimelerinize bağlı olan sektördeki rakiplerinize göre fiyatlarınızda öneri hizmeti verir ve sitenizi buna göre yapılandırır.