Gerçek SEO Nedir ? Nasıl Yapılır ?

  • 23 Ağustos 2013
  • SEO
No Comments

Gerçek SEO Nedir ? Gerçek SEO Çalışması Nasıl Yapılır ?

Merhabalar;
Bugünkü makalemizde gerçek SEO çalışması nedir ? Nasıl yapılır ? bunları açıklamak istiyoruz. Günümüzde SEO konusunda suistimaller,yanıltmacalar oldukça yoğun.Gerçek bir SEO , iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. İç SEO ve Dış SEO bir bütündür biri olmadan diğer olamaz. Günümüzde SEO çalışmaları altında yapılan bir çok işlem, dış SEO’yu oluşturur. SEO çalışması adı altında backlink paketleri ile sunanlara dikkat ediniz. SEO çalışması ile para ödeyip mağdur olan insanları sık sık görmekteyiz. Eğer gerçekten kaliteli bir SEO hizmeti almak istiyorsanız bunu iyi araştırmalısınız. İşini profesyonel olarak yapanlara dikkat ediniz. Peki bunu nerden anlayacağım ? Diyorsunuz. Çok basit bir kişiden SEO hizmeti alırken 2 günde sonuç almaya başlamak yerine 2-3 hafta da sonuç vermeyi garanti eder. Size kısa şu günde işlem tamam demek yerine bu işlemi yayarak incelikle işler. Şuraya 100 link , şuraya 1000 link şurada şu reklam demek yerine iç SEO’da sitenizin eksiklerini analizlerini yapan kişilerle çalışın. Unutmayın ki kalıcı bir SEO sadece link ve program benzeri işlemlerle olmaz. SEO çalışmalarında bana göre iç SEO %65 dış SEO ise %35’ini oluşturmaktadır. Yapılan güncellemeler de bunu kanıtlamaktadır.
Umarım yararlı bir makale olmuştur. Sorularınızı aşadağı yorumlar sekmesinden iletebilirsiniz. İ yi günler , iyi çalışmalar …

[blockquote sc_id=”sc1377179827521″]Gerçek SEO doğal çalışmalarla yapılan SEO’dur.[/blockquote]

Soru Sorun

SEO,SEO Danışmanlığı,E-Ticaret,Özel Yazılım hakkında aklınıza takılan birşey mi var ? Dilerseniz bize hemen sorabilir ve sorularınıza 7/24 yanıt alabilirsiniz.

No Comments

Diğer blog gönderilerimiz

Tüm gönderiler