Profesyonel SEO 4

Profesyonel SEO 4

2900 TL

6 Aylık Hizmettir.
6 Aylık 2900 TL ödersiniz.

Yükselme Garantisi

Profesyonel SEO 4 hizmetimiz, web sitenizin hedef kitlesini, anahtar kelimelerini tanımlayarak optimizasyon süreciniz başlatılır.  
Yüksek bir trafiğe ulaşmak için doğru kelimelerle doğru stratejiler uygulamak gerekir. Bu konuda işi ekibimize bırakarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. SEO stratejinizi en baştan itibaren dikkatli bir şekilde hedefleriz böylece ömür boyu daha başarılı olursunuz.
Bu paketimizde sadece 5 anahtar kelime sunabilirsiniz.

4 Aylık Hizmet Süresi

3 ay boyunca web sitenize çalışma yapılır. 15-20 gün içerisinde ilerleme net biçimde gözlemlenir. 3 ay sonunda en iyi konumu garantiler. İsterseniz 12 aylık anlaşma yaparak indirim sağlayabilirsiniz.

5 Anahtar Kelime

Bize bildirmiş olduğunuz 5 adet anahtar kelimede çalışmalarınız başlatılır.

15 Gün İçinde Raporlama

İster proje yönetim panelimizden aktif olarak anlık rapor alın,ister 15 gün içerisinde gelen raporlamayı bekleyin özgürsünüz! Çalışmalarımızı aktif olarak takip edebilirsiniz.

On Page SEO ( Site İçi)

Sitenizdeki Anti SEO kapsamındaki bütün içerikler ve kodsal parçacıklar tesbit edilip, SEO'ya uygun hale getiriyoruz.

Off Page SEO ( Site Dışı)

Her ne kadar site içi SEO önemliyse site dışı SEO'da o kadar önemlidir. Rakipleriniz güçlü backlinklere sahipse bizde sizi rakiplerinizden daha güçlü yapmak için bu hizmet sunuyoruz.

Backlink Analizi

Backlink analizi ile Anti SEO kapsamında yapılan link çalışmalarınızı kontrol altına alınır.Rakiplerinize göredeğerlendirmeleri yapılıp,düzenli olarak 4000’e yakın backlink alınmaktadır.

Sosyal Medya Tanıtımları

Sosyal Medya üzerinde düzenli olarak hepsi birbirinden özgün olarak SEO'ya uygun şekilde tanıtım sağlanır.

Tanıtım Yazıları

Son derece sitenize özel yazılmış onlarca tanıtım yazılarıyla sitenizi tanıtıyoruz. Hepsi birbirinden farklı hepsi özgün ! Böylece özgün tanıtımlar ile yükselmeyi garantiliyorsunuz.

Makale Desteği

Makale desteği ile bize bildirmiş olduğunuz anahtar kelimelerde web sitenizin blog sayfasında 150-200 kelimelik,görsellikle donatılmış şekilde SEO Makale yazarlarımız haftalık 3 adet makale desteği sunar.

10 Aşamalı SEO

10 aşamalı SEO hizmeti MFB Yazılım'ın SEO hizmet alan müşterilerine sunduğu özel bir hizmettir. 10 SEO kuralına göre web siteniz tamamen dizayn edilir.

Teknik Destek

Web sitenizin kodsal sorunlarında müdahale edilmeden destek imkanı vermekteyiz ayrıca ticket ,mail ve telefon ile çalışmalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anlaşma Sınırlaması

Alacağınız anahtar kelime hizmetinin başka bir firmaya verilmeyeceğine dair sınırlamadır.Ek ücrete tabidir.

Kurumsal ve Bireysel web sitenize özel SEO Danışmanlığı almak istiyorsanız tıklayınız.

Sık Sorulan Sorular

Kısa bir bilgilendirme yapar mısınız ?

SEO Hizmetimizin gizliliği gereği herşey açık ve net olarak yazılmamış başlıklar halinde yukarıda ki tabloda sunulmuştur. Profesyonel SEO hizmetimizin diğer hizmetlerden farklı klasik SEO çalışmaları dışında 10 aşamalı bize özgü bir süreç dahilinde yapılması ve kesin sonuç alınmasıdır. MFB Yazılım, uzman SEO grubuyla size yapabileceklerini sunar,diğer uzmanlar gibi çalışmalarımızda kesinlikle program kullanılmamaktadır.

Raporları  bize nasıl sunuyorsunuz ?

Çalışmaya başlanıldığı andan itibaren online olarak müşteri panelinizden aldığınız hizmete dair bilgileri rapor şeklinde temin edebilirsiniz. Uzmanımız aktif olarak sisteme çalışmaları girmektedir. Dilerseniz rapor olarak 15 günde bir mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

Sunulan backlink çalışması içeriği nedir ?

Web sitenizin yaşına bağlı olarak rakiplerinize göre düzenli backlinkler temin edilir.Bunlar PR1 ila PR9 arası Google tarafından yetkin,değerli web sitelerdir ve hepsi kalıcı com,net,org,edu,gov vb. linklerdir.

Blog için makale desteğinizin önemi nedir ?

Bloglarınız için sunduğumuz makale desteğindeki amaç aslında anahtar kelimelerinizdir.Özellikle blog olmayan siteler için içeriklerinde düzenleme yapıyoruz veya blog oluşturmaları için teşvik ediyoruz.SEO açısından blog önemlidir,kaliteli SEO uyumlu makaleler ile anahtar kelimelerinizde yükselme sağlarsınız.

Ücret iadesi ve ödeme şekli nasıldır ?

Ücret iade garantimiz yanlızca 1.sayfa anlaşmalarda geçerlidir. Profesyonel SEO çalışması yapılan her site yükselmeye tabiidir. Yükselme olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz ancak verdiğimiz hizmetten 15 gün içerisinde memnun olmadığınız takdirde hizmeti durdurup, iade isteme hakkına sahipsiniz. 
Ödeme şekli olarak %30 peşinat ve kalan ücreti hizmet boyunca aylara bölerek ödeyebilmektesiniz.

Blog için makale desteğinizin önemi nedir ?

Bloglarınız için sunduğumuz makale desteğindeki amaç aslında anahtar kelimelerinizdir.Özellikle blog olmayan siteler için içeriklerinde düzenleme yapıyoruz veya blog oluşturmaları için teşvik ediyoruz.SEO açısından blog önemlidir,kaliteli SEO uyumlu makaleler ile anahtar kelimelerinizde yükselme sağlarsınız.