Profesyonel SEO 3

Profesyonel SEO 3

1500 TL

3 Aylık Hizmettir.
3 Aylık 1500 TL ödersiniz.

Anahtar Kelime Analizi

Profesyonel SEO hizmetimiz, web sitenizin hedef kitlesini, anahtar kelimelerini tanımlayarak optimizasyon sürecini başlatır.  Yüksek bir trafiğe ulaşmak için doğru kelimelerle doğru stratejiler uygulamak gerekir. Bu konuda işi ekibimize bırakarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. SEO stratejinizi en baştan itibaren dikkatli bir şekilde hedeflerseniz, yol boyunca daha başarılı olursunuz. Bu paketimizde sadece üç tane kelime sunabilirsiniz.

Rekabet Analizi

İnternette birçok rakibiniz var, sizinle aynı anahtar kelimeleri hedefleyen potansiyel başka sitelerde var ancak üzülmeyin. Biz bu pazarda onların zayıf yönlerini ortaya çıkararak yükselmenize yardımcı oluruz. Profesyonel SEO ekibimiz seçtiğiniz anahtar kelimelerde derinlemesine inceleme yaparak web sitenizi zirveye taşır ve orada kalması için stratejiler geliştirir.

Link İnşaası

Link inşaası her ne kadar zor olsa da doğru strateji ve analiz ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Anahtar kelimelerinizle alakalı bağlantılar oluşturularak link inşaası tamamlanır.

İçerik Optimizasyonu

Profesyonel bir SEO hizmetinde en önemli kurallardan biri web sitenizin içerik kalitesi ve özgün olmasıdır. Eğer aksi oluyorsa yükselmeniz çok zordur. Ekibimiz içeriklerinizi, kırık bağlantıları, SEO kurallarına göre dizayn ederek yükselmenizi sağlar.

On Page SEO ( Site İçi)

Sitenizdeki Anti SEO kapsamındaki bütün içerikler ve kodsal parçacıklar tesbit edilip, Profesyonel SEO çalışması ile SEO'ya uygun hale getiriyoruz.

Off Page SEO ( Site Dışı)

Her ne kadar site içi SEO önemliyse site dışı SEO'da o kadar önemlidir. Rakipleriniz güçlü backlinklere sahipse bizde sizi rakiplerinizden daha güçlü yapmak için bu hizmet sunuyoruz.

Video Analizi

Artık modern SEO çalışmalarında vazgeçilmez hale gelen VİDEO SEO çalışmalarıyla sitenize trafik çekmeniz ve ilgili anahtar kelimeler de ön plana çıkmanız sağlanır. Böylece daha geniş kitlelere ulaşmış ve de DA değerleri yüksek backlink ağına sahip olursunuz.

Sosyal Medya Tanıtımları

Sosyal Medya üzerinde düzenli olarak hepsi birbirinden özgün olarak SEO'ya uygun şekilde tanıtım sağlanır.

Tanıtım Yazıları

Son derece sitenize özel yazılmış onlarca tanıtım yazılarıyla sitenizi tanıtıyoruz. Hepsi birbirinden farklı hepsi özgün ! Böylece özgün tanıtımlar ile yükselmeyi garantiliyorsunuz.

Makale Desteği

Makale desteği ile bize bildirmiş olduğunuz anahtar kelimelerde web sitenizin blog sayfasında 150-200 kelimelik,görsellikle donatılmış şekilde SEO Makale yazarlarımız haftalık 3 adet makale desteği sunar.

10 Aşamalı Profesyonel SEO

10 aşamalı SEO hizmeti MFB Yazılım'ın müşterilerine sunduğu özel bir hizmettir. 10 SEO kuralına göre web siteniz tamamen dizayn edilir.

Teknik Destek

Web sitenizin kodsal sorunlarında müdahale edilmeden destek imkanı vermekteyiz ayrıca ticket ,mail ve telefon ile çalışmalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anlaşma Sınırlaması

Alacağınız anahtar kelime hizmetinin başka bir firmaya verilmeyeceğine dair sınırlamadır.Ek ücrete tabidir.

Profesyonel SEO Hizmetimizi Kurumsal ve Bireysel ile olarak tercih edebilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

Kısa bir bilgilendirme yapar mısınız ?

SEO Hizmetimizin gizliliği gereği herşey açık ve net olarak yazılmamış başlıklar halinde yukarıda ki tabloda sunulmuştur. Profesyonel SEO hizmetimizin diğer hizmetlerden farklı klasik SEO çalışmaları dışında 10 aşamalı bize özgü bir süreç dahilinde yapılması ve kesin sonuç alınmasıdır. MFB Yazılım, uzman SEO grubuyla size yapabileceklerini sunar,diğer uzmanlar gibi çalışmalarımızda kesinlikle program kullanılmamaktadır.

Raporları  bize nasıl sunuyorsunuz ?

Çalışmaya başlanıldığı andan itibaren online olarak müşteri panelinizden aldığınız hizmete dair bilgileri rapor şeklinde temin edebilirsiniz. Uzmanımız aktif olarak sisteme çalışmaları girmektedir. Dilerseniz rapor olarak 15 günde bir mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

Sunulan backlink çalışması içeriği nedir ?

Web sitenizin yaşına bağlı olarak rakiplerinize göre düzenli backlinkler temin edilir.Bunlar PR1 ila PR9 arası ve DA değerleri yüksek Google tarafından yetkin,değerli web sitelerdir ve hepsi kalıcı com,net,org,edu,gov vb. linklerdir. MFB Yazılım yıllardır vermiş olduğu backlink hizmetleri ve 100'ün üzerinde referansı ile işini profesyonelliğini kanıtlamıştır.

Blog için makale desteğinizin önemi nedir ?

Bloglarınız için sunduğumuz makale desteğindeki amaç aslında anahtar kelimelerinizdir.Özellikle blog olmayan siteler için içeriklerinde düzenleme yapıyoruz veya blog oluşturmaları için teşvik ediyoruz.SEO açısından blog önemlidir,kaliteli SEO uyumlu makaleler ile anahtar kelimelerinizde yükselme sağlarsınız.

Ücret iadesi ve ödeme şekli nasıldır ?

Profesyonel SEO hizmetlerimizde ücret iade garantimiz yanlızca 1.sayfa anlaşmalarda geçerlidir. Profesyonel SEO çalışması yapılan her site yükselmeye tabiidir. Yükselme olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz ancak verdiğimiz hizmetten 15 gün içerisinde memnun olmadığınız takdirde hizmeti durdurup, iade isteme hakkına sahipsiniz. 
Ödeme şekli olarak %30 peşinat ve kalan ücreti hizmet boyunca aylara bölerek ödeyebilmektesiniz.

Çalışmalarınız etkisi doğru mu?

Profesyonel SEO Hizmetimiz de yapılan tüm çalışmalar gerçektir ve müşteri panelinden akitf olarak takip ederek rapor alabilirsiniz.

Blog için makale desteğinizin önemi nedir ?

Bloglarınız için sunduğumuz makale desteğindeki amaç aslında anahtar kelimelerinizdir.Özellikle blog olmayan siteler için içeriklerinde düzenleme yapıyoruz veya blog oluşturmaları için teşvik ediyoruz.Profesyonel SEO açısından blog önemlidir,kaliteli SEO uyumlu makaleler ile anahtar kelimelerinizde yükselme sağlarsınız.

Profesyonel SEO Hizmetiniz güncellemeleri içeriyor mu?

Profesyonel SEO Hizmetimiz de yapılan tüm çalışmalar gerçektir ve müşteri panelinden akitf olarak takip ederek rapor alabilirsiniz.

HTML sitem var fiyatınız yine aynı mı ?

HTML web siteniz eğer yüzlerce sayfadan oluşmuyorsa Profesyonel SEO Hizmetini satını alabilirsiniz. Aksi takdir de yüzlerce sayfadan oluşuyorsa çok fazla efor sarf edilen çalışma olacağından sitenize özel SEO teklifi almanız gerekir.