SEO İÇERİK HAZIRLAMA SANATI KİTABI

No Comments

SEO Uzmanı Muhammed Furkan BABUR’un uzun zamandır beklenen, SEO İÇERİK HAZIRLAMA SANATI adlı raporu Google Play Store üzerinden tanıtım amaçlı olarak 2.90 TL ‘den satışa çıktı. Kitap ön girişinden size bir alıntı yapalım …

SEO alanında ilerlemek istiyorsanız veya kariyer yapacaksanız size yararlı olacağından eminim. Birçok SEO çalışması ve birçok firmaya danışmanlık yaptım bu alanda makale yazarak okuyucularına ulaştırdım. Bu kitabı okuduğunuzda bir SEO makale yazarı olabilir veya SEO Uzmanlığına bir adım atabilirsiniz. Bana göre normal bir içerik oluşturmanın dışında; SEO’ya uygun içerik oluşturmak bir sanattır,çünkü bunun için birçok formül vardır. Bu işe gerçekten değer verip,peşini bırakmazsanız gerçek hayatınızda iyi bir gelir sağlayabilirsiniz. Size bu kitapta yazdıklarım sadece SEO stratejileri değil ; püf noktalar, kendinizi geliştirmeniz için de yol haritası çizecektir. Pekala artık SEO’nun sır dolu dünyasına girmeye hazır mısınız? Artık %99 avantaja sahip olup,kazanmaya hazır mısınız ? Tamam! Hadi o halde başlayalım… Bu kitabı bitirdiğinizde şunları yapabileceksiniz ; 1. SEO içerik yazarı nedir,nasıl olunur. 2. SEO’ya uygun içerik oluştururken neleri göz önünde bulunduruyoruz. 3. Yeni nesil SEO içerik yazarlığı nasıldır. 4. LSI teknolojisi nedir. 5. Google iç arama döngüsü ( algoritması) nasıldır. 6. Arama motorlarında doğru arama yapmak. 7. Backlink terimi nedir, nasıl kullanılır. 8. SEO içeriğinizi oluştururken kullanılması gereken araçlar. 9. SEO içerik yazarı olmak için uygulayacağınız adımlar. 10. Son olarak artık bir SEO İçerik Yazarı’sınız.

Raporu satın almak için : Tıklayın
Not: Muhammed Furkan BABUR raporun gerekli güncellemeler yapılarak sürekli güncel kalacağını  sosyal medya hesabından duyurdu.

Soru Sorun

SEO,SEO Danışmanlığı,E-Ticaret,Özel Yazılım hakkında aklınıza takılan birşey mi var ? Dilerseniz bize hemen sorabilir ve sorularınıza 7/24 yanıt alabilirsiniz.

No Comments

Diğer blog gönderilerimiz

Tüm gönderiler