Ayvalık Zeytini ve Zeytinyağı : Köklü Zeytincilik

No Comments

Ayvalık Peyniri, Ayvalık zeytini, Ayvalık zeytinyağı, Kırma Zeytin, Naturel Sızma Zeytinyağı, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Zeytin Çiçeği Kolonyası, Zeytin Lokumu, Zeytin Reçeli, Zeytin Sütü

 

Yılların verdiği tecrübeyle Ayvalık Köklü Zeytincilik,1922’den beri deden toruna geçen lezzetini,kalitesini müşterilerine aktarmayı başarmıştır.Zeytin ve zeytinyağı sektörlerindeki ürün yelpazesini genişletmesi %100 müşteri memnuniyeti ve lezzeti aldığı ödüller ile kanıtlayan Köklü zeytincilik online mağazası ile siz değerli müşterilerine hizmetini devam ettirmektedir.

Ayvalık zeytini,Ayvalık zeytinyağı,Naturel Sızma Zeytinyağı,Ayvalık Peyniri (Yöresel),Yeşil Zeytin,Siyah Zeytin,Zeytin Reçeli,Zeytin Lokumu,Zeytin Çiçeği Kolonyası,Kırma Zeytin ve Zeytin Sütü gibi ürünleriyle daha birçok ürün çeşidi ile siz değerli müşterine kaliteyi,lezzeti bir arada sunuyor.

Dilediğiniz zaman danışma hattını arayarak  (0552 355 10 10) bilgi alabilir,sipariş hattını (0266 312 42 42 ) arayarak ise telefonla sipariş verebilirsiniz. Kargonuz özel kutusu ile evinize gelecektir.

Detaylar ve daha fazla lezzet için kokluzeytincilik.com.tr‘ye bekliyoruz!

Bu profilden yalnızca MFB Yazılım ile çalışan firma tanıtım yazıları yazılır ve web sitemiz üzerinden yayınlanır. MFB Yazılım ile çalışmayan firmaların tanıtımları web sitemiz üzerinden yapılamaz.

Soru Sorun

SEO,SEO Danışmanlığı,E-Ticaret,Özel Yazılım hakkında aklınıza takılan birşey mi var ? Dilerseniz bize hemen sorabilir ve sorularınıza 7/24 yanıt alabilirsiniz.

No Comments

Diğer blog gönderilerimiz

Tüm gönderiler