Backlink Hizmeti ile SEO Hizmetini Karıştırmayın !

  • 6 Eylül 2013
  • SEO
No Comments

Merhabalar ;

Bugünkü makalemizde günümüzde bir çok kişiyi yanıltan “SEO Hizmeti” başlığı altında verilen “Backlink Hizmetleri”nin nasıl bir çalışma olduğunu anlatacağız.Şöyle ki web sitenizin backlink ihityacı olabilir backlink paketini satın alabilirsiniz ancak bunu seo hizmeti başlığı altında toplayamazsınız. Backlink, seo hizmetinin sadece bir kısmıdır site içi optimizasyon çalışmaları olmadan sadece backlink sizi sadece kısa bir süre ön planda tutar sonrası hüsrandır. Bunu edindiğimiz tecrübelerden ve seo hizmeti altında backlink alan kişilerden çok duyduk. Şöyle düşünebilirsiniz , kırık dökük harabe bir iş yeri var siz bu siteyi bir çok yerde tanıtıyorsunuz daha sonra müşteriler gittiğinde buranın hiçde anlatılmış gibi olmadığını görüyor ve saniyeler içinde ayrılıyor. Siteniz belirli bir çizgide yapılanmadığı sürece siz istediğiniz kadar backlink alın ki backlink almanında belirli kuralları vardır yanlış aldığınızda sitenizi berbat bir duruma düşürebilirsiniz.

[blockquote sc_id=”sc1378455966839”]Sonuç : Backlink hizmeti ile SEO hizmetini karıştırmayın ! Backlink hizmeti SEO Hizmetinin sadece bir parçasıdır.[/blockquote]

Soru Sorun

SEO,SEO Danışmanlığı,E-Ticaret,Özel Yazılım hakkında aklınıza takılan birşey mi var ? Dilerseniz bize hemen sorabilir ve sorularınıza 7/24 yanıt alabilirsiniz.

No Comments

Diğer blog gönderilerimiz

Tüm gönderiler