01.02.2022 Tarihine Kadar Magento, Woocommerce İş Alımlarımız Kapalıdır

BİZİM HİKAYEMİZ

İş dünyasında doğru hedef ve sağlam adımlarla ilerleyerek,
müşterilerimize özel çözümleri sunmak ve
onları başarıya taşımak için bu yolda bize eşlik eden
profesyonel çözüm ve iş ortaklarımız var. Biz onları iş ortağında çok ailemizin ve ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz.

Yıllar boyunca MFB Yazılım, müşterilerimize kaliteli hizmet sağlayarak, yüzlerce müşteri portföyüne ulaştı.

Felsefemiz

Felsemiz, sunduğumuz hizmetleri son teknoloji ile bulması kolay, şık ve çekici, hızlı, mobil duyarlı ve kolay satın alınabilir şekilde tasarlamaktır.

Misyon

Tüm süreçlerimizi ve ürünlerimizi, ilk etapta küçük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını saladık. Müşterilerimize web sitelerinin saçma bir fiyat etiketi olmadan tam kontrolünü veriyoruz ve güler yüzlü ekibimiz web siteniz yayınlandıktan sonra bile uzmanlıklarını sunuyor.

TASARIM EKİBİ

İş ortağımız olan ödüllü tasarımcılarla, arayüzleri veya web sitelerini tasarlarken kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselliğin en önemli üç faktörünü göz önünde bulunduruyoruz. Bu stratejiyi kullanarak, mesaj verme ve pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirilmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Sizinle çalışarak fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.

YAZILIM EKİBİ

Her platformda profesyonel beceriye sahip olan ekibimiz herhangi bir konuda aldığınız hizmeti sorunsuzca çapraz platformlarla entegre edebilir. Alanında uzman profesyonel ekibimizden ürün veya yazılım desteği alabilirsiniz. 7 yıllık yazılım geçmişimizle ve de güçlü iş ortaklarımızla her gün daha hızlı bir büyüyor ve sizlere iyi bir hizmet sunuyoruz.

M.Furkan BABUR

Founder - Software Developer / Seo Specialist

Yusuf Kenar

Software Developer

Serkan Boztepe

Full Stack Developer

7/24 Destek
Mükemmel Ekip
Hızlı Çözüm

Müşterilerimiz

Yaklaşık 6 Aydır çalışıyoruz ve daha önceki 1 Yılda yakalamış oldugumuz satış adedini 2,5 ay gibi kısa  sürede yakaladık. SEO'nun ne kadar önemli oldugunu bu analizden çok rahat anlayabiliriz. Her konu da göstermiş oldukları ilgi ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
İbrahim Kaplan
İbrahim Kaplan
CO-Founder / Hobby Ayakkabı
Yaklaşık 5 senedir, MFB Yazılım e-ticaret sistemlerini kullanıyorum.İşlerinde profesyoneller ve destek konusunda mükemmel bir yaklaşımları var. Teşekkürler.
İsmail İnci
İsmail İnci
Founder / Eşarp Dolabı

Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olalım.
animationanimation