İlk Sayfa ve Ücret İade Garantili SEO

No Comments

MFB Yazılım olarak bugüne kadar hep ilk sayfa garantisi sunduk. Bu müşterilerimizin isteklerine göre yükselme garantili hizmet olarakta sunuldu. Bir çok başarı elde ettik,emeğimizin karşılığını aldık.  Ancak günümüzde kendini forumlardan,bloglardan duyduklarıyla SEO UZMANI olarak niteleyen kişiler türedi. Bu kişiler yaptıkları backlink çalışmaları ile insanları yanıltma aldatma yoluna gittiler üstelik adını da profesyonel seo hizmeti koydular. Bakımsız sitelere backlink çalışması yaptılar bu siteler bir zamandan sonra gerilemeye başlayınca işini dürüst ve bilinçli yapanların adı da sahtekar oldu maalesef. Bu makalemde çoğu SEO Uzmanı’nın yakındığı şeyi anlatıyorum.

Birgün forumlarda gezerken bir konu gördüm, kişi ilk sayfa garantisi ile sürekli farklı şahıs veya kurumlardan hizmet aldığı ve bir çok kez aldatıldığı yazıyordu. Bir kişi de altına; ” Dostum, kimse googlede 1.sayfa garantisi veremez,GOOGLE’de çalışmadığı takdirde.KİMSEYE KANMA DERİM.” diye saçma bir yorum gördüm. Bunu yazan kişi tecrübesiz birisi  belli ancak bu yorumu yazan maalesef bir kişi değil.

İlk sayfa garantisi vermek imkansız değildir arkadaşlar, doğru strateji ve zaman diliminde mümkün birşeydir. Bu garantiyi vermek kolay değildir veren uzmanlar tüm faktörleri göz önünde bulundurarak verir. Uzun vadeli bir iştir ve yapılan analize göre onay verilir. Şöyle düşünün ki, siz kendinizi gerçekten geliştirirseniz insanların gözünde de o kadar önemli ve etkileyici olursunuz ancak bakımsız bir insan olursanız kaideye alınma gibi bir durumunuzda söz konusu olmaz ilk ahlaktan başlarsınız daha sonra duruş ve sonra kariyer yaparsınız. Tıpkı bunun gibidir SEO’da ilk olarak sitenizin ahlağını düzeltirsiniz sonra karizmasını ve sonra kariyerini yani yükselmesini izlersiniz … İnsanlar size gıpta ederek bakar, SEO yaptığınız site de böyledir arama motorları sitenize gıpta eder ve yükselir.Birinci sayfaya yükselmek için yol alırsınız daha sonra site dışı SEO yaparak yani kendinizi tanıtarak başkalarına sağlam dostlar edinirsiniz kariyerinizde yüksek yerlere gelirsiniz.

İşte böyle arkadaşlar,doğru ekip ve uzmanlarla çalıştıktan sonra böyle birşey gayet mümkün. Umarım sizler için yararlı bir makale olmuştur. Yorum ile,görüşlerinizi belirtebilirsiniz saygımız sonsuzdur.

Görüşmek üzere,sağlıcakla.

Soru Sorun

SEO,SEO Danışmanlığı,E-Ticaret,Özel Yazılım hakkında aklınıza takılan birşey mi var ? Dilerseniz bize hemen sorabilir ve sorularınıza 7/24 yanıt alabilirsiniz.

No Comments

Diğer blog gönderilerimiz

Tüm gönderiler