01.05.2022 Tarihine Kadar Magento, Woocommerce İş Alımlarımız Kapalıdır

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin doğru hedef kitlesine göre arama motoru optimizasyonu yapıldığında hedef anahtar kelimelerde ilk sıralarda yer alır.

İlk sıralarda listenen web siteler genel olarak seo çalışması güçlü olan web siteleridir ve doğal olarak listelenirler. En fazla ziyaretçi alan sitelerde güçlü seo'ya sahip olan sitelerdir.

SEO'da arama türlerinin birçok çeşidi vardır; görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özgü arama gibi farklı arama türlerini hedefleyebilir.

Bunu için profesyonel seo çalışmasına ihtiyacınız vardır.

WEB SİTENİZİ ZİRVEYE TAŞIYALIM

MFBSEO, herhangi bir web sitenin arama motoru sıralamasını veya site trafiğini artırabilir.
Profesyonel SEO uzmanlarımız ve metin yazarlarımız tarafından sunulan uzmanlık
MFBSEO'nun rekabeti yüksek sektörlerdeki karmaşık içeriğe sahip web sitelerinin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar.

ANALİZ

İlk olarak web siteniz profesyonel seoaraçlarımızla analiz edilir ve ardından web sitenizin arama motorlarında daha etkili bir şekilde yükselmesi için bir planlama yapılır.

Nihai hedefimiz web sitenize daha fazla ziyaretçi daha yüksek satış ve müşteri dönüşümü elde etmektir.

arama-motoru-optimizasyonu-seo
İÇ VE DIŞ SEO

Sayfa içi ve sayfa dışı seo optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelere göre web sitenizin mimarisini seo'ya uygun şekilde oluşturmaktır.

Arama motoru bir robot değil, insandır. Bu nedenle, robotu eğitmek için etkisi kanıtlanmış seo sürecimizi takip etmelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz  veya ziyaretçileriniz arama sorgularında web sitenize en üst sıralamalarda ulaşabilir.

Profesyonel SEO 3
 • Yükselme Garantisi
 • 3 Anahtar Kelime
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rekabet Analizi
 • Link İnşaası
 • İçerik Optimizasyonu
 • On Page SEO ( Site İçi)
 • Off Page SEO ( Site Dışı)
 • Video Analizi
 • Sosyal Medya Tanıtımları
 • Tanıtım Yazıları
 • Makale Desteği
 • 5 Aşamalı Profesyonel SEO
 • Teknik Destek
 • Anlaşma Sınırlaması
 • 3 Aylık Hizmet Süresi

2250/aylık

Hizmet Talebi Oluşturun
Anahtar Kelime Analizi
Profesyonel SEO hizmetimiz, web sitenizin hedef kitlesini, anahtar kelimelerini tanımlayarak optimizasyon sürecini başlatır. Yüksek bir trafiğe ulaşmak için doğru kelimelerle doğru stratejiler uygulamak gerekir. Bu konuda işi ekibimize bırakarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. SEOstratejinizi en baştan itibaren dikkatli bir şekilde hedeflerseniz, yol boyunca daha başarılı olursunuz.
Rekabet Analizi
İnternette birçok rakibiniz var, sizinle aynı anahtar kelimeleri hedefleyen potansiyel başka sitelerde var ancak üzülmeyin. Biz bu pazarda onların zayıf yönlerini ortaya çıkararak yükselmenize yardımcı oluruz. Profesyonel SEO ekibimiz seçtiğiniz anahtar kelimelerde derinlemesine inceleme yaparak web sitenizi zirveye taşır ve orada kalması için stratejiler geliştirir.
Link İnşaası
Link inşaası her ne kadar zor olsa da doğru strateji ve analiz ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Anahtar kelimelerinizle alakalı bağlantılar oluşturularak link inşaası tamamlanır.
İçerik Optimizasyonu
Profesyonel SEO hizmetinde en önemli kurallardan biri web sitenizin içerik kalitesi ve özgün olmasıdır. Eğer aksi oluyorsa yükselmeniz çok zordur. Ekibimiz içeriklerinizi, kırık bağlantıları, SEOkurallarına göre dizayn ederek yükselmenizi sağlar.
On Page SEO ( Site İçi)
Sitenizdeki Anti SEO kapsamındaki bütün içerikler ve kodsal parçacıklar tesbit edilip, Profesyonel SEO çalışması ile SEO'ya uygun hale getiriyoruz.
Off Page SEO ( Site Dışı)
Her ne kadar site içi SEO önemliyse site dışı SEO'da o kadar önemlidir. Rakipleriniz güçlü backlinklere sahipse bizde sizi rakiplerinizden daha güçlü yapmak için bu hizmet sunuyoruz.
Sosyal Medya Analizi
Sosyal Medya üzerinde düzenli olarak SEO'ya uygun şekilde tanıtım sağlanır.
Tanıtım Yazıları
Son derece sitenize özel yazılmış onlarca tanıtım yazılarıyla sitenizi tanıtıyoruz.
Makale Desteği
Makale desteği ile bize bildirmiş olduğunuz anahtar kelimelerde web sitenizin blog sayfasında 150-200 kelimelik,görsellikle donatılmış şekilde SEO Makale yazarlarımız aylık 1 adet makale desteği sunar.
5 Aşamalı Özel Profesyonel SEO
MFBSeo'nun çalışma şeklidir. Keşif, strateji, iç optimizasyon, içerik pazarlaması, analiz ve raporlama aşamalarından oluşur.

Profesyonel SEO Talep Formu

Mesajınız iletildi! En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.